Wiadomości

 • Aktualność
  13-10-2015

  Odwołanie dyżuru telefonicznego w WITD w Opolu w dniu 13.10.2015 r.

  Informujemy, że z przyczyn organizacyjnych inspektorski dyżur telefoniczny w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w Opolu w dniu 13 października 2015 r. (wtorek) zostaje odwołany. Za utrudnienia przepraszamy.... Czytaj więcej...O Odwołanie dyżuru telefonicznego w WITD w Opolu w dniu 13.10.2015 r.

 • 1
  12-10-2015

  Transport nielegalnego mięsa

  W dniu 9 października w godzinach popołudniowych, na drodze krajowej nr 92 w okolicach Łowicza, inspektorzy z Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego zatrzymali do kontroli zestaw pojazdów składający się z ciągnika siodłowego oraz naczepy, należący do rosyjskiego przewoźnika. Kierowcy, obywatele Białorusi, zgodnie z okazanym dokumentem przewozowym wykonywali międzynarodowy transport drogowy... Czytaj więcej...O Transport nielegalnego mięsa

 • odblaski
  12-10-2015

  ITD wspiera akcję „Odblaski ratują życie”

  W dniu 11 października br. na terenie województwa lubelskiego w Galerii Olimp odbyła się akcja profilaktyczna poświęcona bezpieczeństwu w ruchu drogowym pod hasłem „Odblaski ratują życie" organizowana przez Wydział Ruchu Drogowego KWP w Lublinie. Celem tej inicjatywy jest podniesienie świadomości społeczeństwa odnośnie używania elementów odblaskowych przez niechronionych użytkowników dróg.W trakcie... Czytaj więcej...O ITD wspiera akcję „Odblaski ratują życie”

 • 1
  12-10-2015

  Działania kontrolne

  W dniu 9 października inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu pełnili obowiązki służbowe na drodze powiatowej w rejonie miejscowości Chynowa. Do kontroli drogowej zatrzymano ciągnik siodłowego z naczepą. W trakcie oględzin stanu technicznego stwierdzono m.in. brak koła przy naczepie pojazdu, niesprawne światła, nieszczelny układ pneumatyczny oraz nadmiernie zużyty... Czytaj więcej...O Działania kontrolne

 • logistyka
  09-10-2015

  ITD podczas „Dnia Logistyka”

  W dniu 7 października w Powiatowym Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nr 6 w Brzeszczach, już po raz ósmy obchodzony był Dzień Logistyka. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia była „Rola logistyki w służbach mundurowych". Wydarzenie odbyło się w ramach ogólnopolskiej „Olimpiady Logistycznej" zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.Podczas „Dnia... Czytaj więcej...O ITD podczas „Dnia Logistyka”