Międzynarodowy Dzień Kobiet w Pałacu Prezydenckim

8 marca 2018 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie zorganizowane przez Pierwszą Damę Agatę Kornhauser – Dudę z przedstawicielkami służb mundurowych i formacji umundurowanych, w którym uczestniczyła delegacja reprezentująca Główny Inspektorat Transportu Drogowego.

Przemawiając do zebranych gości Pierwsza Dama podkreśliła znaczącą rolę kobiet w służbach, które swoją codzienną pracą dbają o bezpieczeństwo ojczyzny i obywateli.  Swoją obecnością podczas gali zaszczycił Panie Prezydent Andrzej Duda, który podziękował za ofiarność i zaangażowanie, jakie wkładają w codzienną służbę, życząc dalszych sukcesów i satysfakcji w życiu zawodowym i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Goście mieli możliwość wpisania się do pamiątkowej księgi z okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. W trakcie Dnia Kobiet w Pałacu Prezydenckim Orkiestra Reprezentacyjna Policji zagrała popularne melodie, a wydarzenie uświetnił występ zespołu AudioFeels.