List od Prezesa PiS do Głównego Inspektora

Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, Senator Rzeczypospolitej Polskiej Grzegorz Bierecki i Prezydent Miasta Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk otrzymali list od Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Pana Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS wyraził w nim podziękowanie za utworzenie nowego wydziału Biura Elektronicznego Poboru Opłat Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego w Białej Podlaskiej.

„Utworzenie wydziału Biura Elektronicznego Poboru Opłat Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego w Białej Podlaskiej jest potwierdzeniem dobrej zmiany, jest jednym z dowodów na to, że wprowadzamy w życie program Prawa i Sprawiedliwości, że wywiązujemy się z naszych obietnic wyborczych." – napisał w przesłanym liście Prezes PiS Pan Jarosław Kaczyński.

Prezes podkreślił fakt, iż jeszcze w tym roku w nowej placówce GITD zatrudnienie znajdzie ponad 20 osób i podziękował za zaproszenie na uroczystość otwarcia nowego wydziału, która odbyła się w sobotę, 16 września br. w Białej Podlaskiej.

„Kończąc, chciałbym podziękować Panu Senatorowi Grzegorzowi Biereckiemu, Panu Prezydentowi Dariuszowi Stefaniukowi oraz Panu Głównemu Inspektorowi Alvinowi Piotrowi Gajadhurowi za pamięć i zaproszenie na dzisiejszą uroczystość. Niestety, wcześniej przyjęte zobowiązania uniemożliwiły mi przyjazd do Białej Podlaskiej" – czytamy w liście.

Typ pliku Rozmiar
List od Prezesa PiS do Głównego Inspektora.pdf PDF 1.1 MB